Травертин — унікальний природний камінь

НОСТ СИТИ - продажа природного камня. У нас Вы можете купить натуральный камень мрамор, оникс, травертин или гранит с доставкой по самым выгодным ценам в Киеве!/>

!!!Рекомендуємо дивитися на колір та структуру каменю в офісі, оскільки фотографія спотворює його. Перед приїздом, будь ласка, уточнюйте наявність! => Контакти

Природний камінь травертин використовується у будівництві ще з часів античності. Саме з травертину побудовані такі архітектурні пам’ятники, як Римський Колізей, Театр Марчелло, римський Палац Правосуддя і навіть Собор святого Петра у Ватикані. Також травертином був облицьований і найперший міст, побудований в античному Римі. Римляни називали цей камінь lapis tiburtinus, що дослівно означає “камінь з Тибура”, і спочатку використали його лише для зведення початкових стійок і закладки фундаменту будівель. Проте незабаром будівельники належним чином оцінили споживчі властивості каменю – легкість обробки, приємний колір і міцність – і травертин став використовуватися для зведення будівель, мостів, амфітеатрів і адміністративних будівель.

Місце добування травертину

Травертин – це міцна полікристалічна тонкозерниста гірська порода, яка є середньою ланкою між вапняком і мармуром. Родовища цього каменю є в Німеччині біля Штутгарту і в італійському місті Тиволи. Об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО визнано родовище травертину в турецькому місті Памуккала. На світовий ринок травертин поставляють з таких країн, як Мексика, США, Аргентина, Перу, Іран, Греція, Румунія і Португалія. Добувають цей унікальний камінь і на території колишнього Радянського Союзу. Так, в Росії великі родовища травертину є на Камчатці і біля міста П’ятигорськ. Є поклади цього каменю в Киргизії, Таджикистані і Азербайджані. А одне з найбільших у світі родовищ цього природного каменю знаходиться у Вірменії, в Араратской області – там добувається високоякісний травертин, що відрізняється особливою мірою кристалізації і найвищою міцністю.

Унікальні природні якості травертину

Травертин схожий на вапняк, але відрізняється від нього пористою, комірчастою будовою. Травертин – міцний і довговічний природний камінь, підтвердженням тому можуть служити древні будівлі, що збереглися до наших днів. Але при цьому камінь не відрізняється високою щільністю і сильно реагує на розчин соляної кислоти. Найпоширеніший колір цього каменю – жовтий і червоний, проте не рідко він може бути бежевим, коричневим, пісочним, горіховим і іншим. Трапляється, що камені мають декілька відтінків відразу. Унікальний білий травертин добувають тільки в Ірані. Ці камені, як правило, не поліруються і в необробленому вигляді використовують для оздоблюваних робіт. Від мармуру білий травертин відрізняється приємною текстурою, але, на жаль, через окислення заліза у своєму складі, з часом білі камені жовтіють.

Ідеальний камінь для оздоблення інтер’єру

Якщо ви шукайте природний камінь для прикраси і декорування будинку або квартири, ми радимо вам купити травертин в Києві. Цей унікальний природний камінь зовні схожий з деревом, і тому може гармонійно поєднуватися з меблями і іншими оздоблюваними матеріалами. Багато сучасних дизайнерів вважають травертин незамінним матеріалом для створення інтер’єру в стилі Антик, при цьому вони вважають за краще використати для оздоблення саме необроблений природний камінь.

Купити травертин в Києві

Плануєте купити травертин в Києві? Ми пропонуємо природний камінь за вигідними цінами!