Натуральний камінь: поради дизайнерам

НОСТ СИТИ - продажа природного камня. У нас Вы можете купить натуральный камень мрамор, оникс, травертин или гранит с доставкой по самым выгодным ценам в Киеве!/>

!!!Рекомендуємо дивитися на колір та структуру каменю в офісі, оскільки фотографія спотворює його. Перед приїздом, будь ласка, уточнюйте наявність! => Контакти

Найбільш поширена в земній корі континентів кисла повнокристалічна магматична гірська порода, що складається в основному з кварцу, калієвого польового шпату (ортоклаз, мікроклін), кислого плагиоклаза і слюди (біотит, мусковіт). Щільність – 2600 кг/м, міцність на стискання до 300 МПа. Є будівельним матеріалом. Назва пішла від італійського granito – зернистий.

Що таке мармур?

Гірська порода, що утворилася в результаті перекристалізації і метаморфізму вапняків і доломітів. Різноманітний по забарвленню, нерідко з красивим візерунком, добре приймає поліровку. Є декоративним і облицьовувальним каменем. Назва утворена від грецького marmaros – блискучий камінь.

Як відрізнити мармур від граніту?

Граніт має вулканічну природу і тому, складається з гранул різного розміру і кольору. Мармур має вапнякову основу, залежно від сорту, пронизані кварцевими і іншими по структурі венами.

Чим відрізняється натуральний камінь від штучного?

Натуральний камінь є результатом тисячолітньої діяльності природних процесів, штучний камінь, продукт не завжди екологічних, сучасних технологій виробництва.

Де і для яких цілей використовується мармур?

Мармур може бути використаний, практично, для усіх видів оздоблювальних робіт. Все залежить від співвідношення сорту, призначення і кліматичних умов. Мармур застосовується, в основному, для оздоблення внутрішніх приміщень : каміни, підвіконня, барні стійки, колони, сходи, стільниці для меблів, а так само використовується для обробки ванних кімнат.

Де і для яких цілей використовується граніт?

Завдяки його чудовим хімічним, фізичним і механічним властивостям – це найбільш відповідний матеріал для територій з високою прохідністю, а так само для зовнішнього облицювання будівель. Граніт має високу стійкість до тертя, стискання і забруднення, тому з граніту виготовляють стільниці для кухні, сходів, барні стійки.

Чи потрібен догляд за натуральним каменем?

Так, вимагається, але це залежить від місця використання каменю.

Які існують засоби по догляду за натуральним каменем?

Існують спеціальні засоби, що перешкоджають забрудненню натурального каменю, підтримують його блиск, дозволяють при регулярному застосуванні зберегти виріб в первинному виді, видаляючі плями, що видаляють цементну вуаль.

Як довго прослужать вироби з мармуру або граніту?

Можна сказати, вічно. Натуральний камінь не схильний до моди і часу.

Чи правда, що натуральний камінь вбирає рідину і залишаються плями?

Все залежить від фізичних характеристик конкретних сортів каменю. Але при існуючих технологіях захисту поверхні, вірогідність поглинання зводиться до нуля.

Чи правда, що натуральний камінь “робить” фон?

Все залежить від родовища. Будь-який камінь проходить жорстокий контроль якості, а так само, радіологічний контроль.

Чи правда, що на поверхні з натурального каменю залишаються подряпини, порізи?

На мармурових поверхнях можуть залишатися, але при цьому він легко піддається переполіровці. Тому для кухонних стільниць і східців, ми рекомендуємо використати граніт.

Чи можливо замовити інший натуральний камінь, якого немає в даний момент на складі?

Так, звичайно. Ви маєте можливість відбирати і резервувати для себе найбільш вподобаний мармур або граніт на складі.