Мармур, граніт, онікс

НОСТ СИТИ - продажа природного камня. У нас Вы можете купить натуральный камень мрамор, оникс, травертин или гранит с доставкой по самым выгодным ценам в Киеве!/>

!!!Рекомендуємо дивитися на колір та структуру каменю в офісі, оскільки фотографія спотворює його. Перед приїздом, будь ласка, уточнюйте наявність! => Контакти

Благородний натуральний камінь природного походження є прекрасним будівельним матеріалом, з якого з давніх часів зводилися палаци і храми, розкішні будинки для знаті і величні замки.

Завдяки унікальним властивостям, високій міцності і довговічності, натуральний природний камінь зберіг усю красу форм і ліній архітектурних споруд древніх архітекторів, будучи дивовижним зразком конкретного стилю, яким відрізнялася історична епоха.

Мармур, граніт, онікс, сланець, піщаник, травертин і багато інших природних каменів широко використовуються в сучасному будівництві, ремонті, внутрішній обробці будинку, квартири, котеджу, офісу. Популярними видами елементів інтер’єру є камін з натурального каменю, квіткарки з каменю, неповторним візерунком відрізняється доріжка в саду, вимощена брущаткою з граніту або мармуру.

Не менш вишукано виглядає натуральний камінь, з якого виготовлені портали камінів і столи, статуї і фонтани, мозаїки і панно, скульптури і пам’ятники. Природні камені мармур і граніт гармонійно поєднують в собі красу натурального каменю, вишукану фактуру і досконалі якості, до яких відносяться міцність і довговічність, зносостійкість і стійкість до дії перепадів вологості і температур, несприятливих кліматичних умов.

Унікальний декор і облицювання залів і приміщень мармуром і гранітом, прикраса колонами з онікса дозволяє надавати житловому простору величного і благородного вигляду, який можна створити завдяки натуральному природному каменю.

Особливою популярністю користуються вироби з мармуру і граніту для облицювання у вигляді облицювальних плит з різних видів натурального каменю, полірованих тонких плиток з природного каменю, стильної мозаїки і декоративного панно з граніту і мармуру.

Не можна не відмітити декоративні вироби з природного каменю, красиві стільниці, стильні підвіконня, яскраві барні стійки, вишукані портали для камінів, фонтани з витонченими статуями і інші елементи декору.

Мармур і граніт можуть застосовуватися для внутрішнього або зовнішнього оздоблення приміщень.

Особливим витонченим видом оздоблення є венеціанська або декоративна штукатурка з використанням мармурової крихти. Стіни, стелі, підлога або сходи з мармуру виглядають приголомшливо красиво.
Дивовижне мерехтіння мармуру, прозорість і глибина малюнка, тонка павутина прожилків і унікальна краса природного матеріалу дозволяє створювати шикарний і розкішний інтер’єр для будь-якого приміщення. Перламутрові відблиски мармуру відсвічують від прикрашених колон і світильників, створюючи казкову атмосферу.

Мармур вимагає до себе особливого відношення, оскільки відноситься до осадових карбонатних порід, тому відрізняється нестійкістю до ударів, дії кислот, харчових барвників. Крім того, при тривалому контакті з водою мармур може змінити колір внаслідок наявності у складі залізистих мінералів.

Але в порівнянні з гранітом мармур має пористішу структуру, яка забезпечує більше зчеплення і тому матеріал широко використовується для душових і ванних кімнат.

Облицювальні плити з натурального мармуру можуть бути з полірованою або шліфувальною поверхнею. При виборі кольорового мармуру для внутрішньої обробки приміщень допускається одна ненаскрізна тріщина тектонічного походження.

Велике значення має правильний вибір цементуючого матеріалу для укладання мармуру. При використанні несумісного з мармуром клею або цементного розчину на мармурі можуть з’явитися стійкі плями із-за сольових або фарбувальних домішок. Тому важливою умовою виконання робіт з мармуром є відповідний спеціальний клейовий склад, який призначений для певного виду мармуру.

Якісне виконання будівельних робіт по укладанню мармуру, застосування відповідного складу для укладання, необхідний догляд при експлуатації, дозволяє довгі роки милуватися красою мармуру власникові будинку, а також багатьом наступним поколінням.