Каміни з натурального каменю

НОСТ СИТИ - продажа природного камня. У нас Вы можете купить натуральный камень мрамор, оникс, травертин или гранит с доставкой по самым выгодным ценам в Киеве!/>

!!!Рекомендуємо дивитися на колір та структуру каменю в офісі, оскільки фотографія спотворює його. Перед приїздом, будь ласка, уточнюйте наявність! => Контакти

У дослівному перекладі з латині слово камін означає “вогнище”. Спочатку каміни були нішами з вогнищами, які використовувалися для обігріву приміщення. Сучасні каміни – це складні і елегантні деталі інтер’єру, завдання яких не лише створювати атмосферу затишку і комфорту, але і підкреслювати бездоганний смак свого власника, а також вказувати на його соціальний статус. Саме тому сучасні каміни можна порівняти з витворами мистецтва, які не лише мають свій стиль, але і грамотно вписуються в інтер’єр приміщення. Найпопулярнішим природним матеріалом, який використовується для облицювання камінів, є натуральний камінь.

Особливості натурального каменю

Натуральний камінь – популярний облицювальний матеріал, який використовується для зовнішнього і внутрішнього облицювання будівель. Як правило, природний облицювальний камінь відрізняється високою міцністю, він довговічний, надійний і стійкий до шкідливої дії довкілля, наприклад до перепаду температур, грибка, плісняви і ін. При цьому натуральний камінь має унікальну природну фактуру і охороняє свій природний колір навіть через десятки років. Саме ці споживчі якості, також як і його естетичні властивості зробили природний камінь неперевершеним оздоблювальним матеріалом. Багата колірна гамма каменю дозволяє його використати і для внутрішнього оздоблення, у тому числі і для втілення будь-яких, навіть найсміливіших і оригінальніших дизайнерських рішень і концепцій.

Облицювання каміна натуральним каменем

Натуральний камінь – оптимальний оздоблювальний матеріал для облицювання каміна. Оброблений натуральним каменем камін – це завжди авторська, дизайнерська робота, яка оптимально підкреслить саме вашу індивідуальність. Камінь в облицюванні завжди виглядає дорого і ексклюзивно, до того ж він довговічний, не боїться перепадів температур, перегрівання і має відмінні теплоізоляційні властивості. При цьому невідполірований, вощений камінь може прекрасно поєднуватися з меблями камінного залу і створювати атмосферу затишку і відчуття тепла. Натуральний камінь має багату колірну гамму і фактуру, тому ви можете не обмежувати себе у виборі і підібрати камінь, який ідеально впишеться в інтер’єр вашого камінного залу.

Камінь в Києві – купуйте у нас

Якщо ви плануєте влаштувати камін у вашому заміському будинку, котеджі або навіть квартирі, кращого природного оздоблювального матеріалу, чим натуральний камінь вам не знайти. Продаж натурального каменю і будівельних обробних матеріалів – спеціалізація нашої компанії. Ми раді запропонувати вам вигідні умови співпраці і гнучку систему знижок. Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідний тип каменю, підібрати потрібну колірну гамму і фактуру, ми швидко оформимо офіційний договір і оперативно доставимо ваш товар у будь-яке місто України. Наші ціни вас приємно здивують, а якість сервісу залишить хороші враження. Вас цікавить облицювання каміна натуральним каменем? Наша компанія допоможе вам вирішити цю проблему.