Внутрішнє облицювання дому натуральним каменем

НОСТ СИТИ - продажа природного камня. У нас Вы можете купить натуральный камень мрамор, оникс, травертин или гранит с доставкой по самым выгодным ценам в Киеве!/>

!!!Рекомендуємо дивитися на колір та структуру каменю в офісі, оскільки фотографія спотворює його. Перед приїздом, будь ласка, уточнюйте наявність! => Контакти

Те, що натуральний камінь хороший лише в розкішному, багато декорованому інтер’єрі – несправедливо вузький підхід. Натуральний камінь доречний у будь-якому житлі, навіть в заміському будинку, але тільки у тому випадку, коли він правильно підібраний і відповідає загальному архітектурному стилю. Природне благородство матеріалу саме по собі задає певний тон, треба тільки підкреслити його іншими деталями інтер’єру.

Використання природного каменю для обробки внутрішніх приміщень надає інтер’єру деяку долю офіційності, проте уміле комбінування мармуру, онікса, граніту з іншими природними облицювальними матеріалами дозволяє добитися будь-якого ефекту, від граціозної розкоші до комфортного затишку. Головне тут – грамотно підібрати камінь: визначитися з кольором, структурою, функціональними і якісними характеристиками природного каменю.

Мармурова підлога в передпокої – не саме краще рішення. Мармур належить до легко стираних, він ще і вступає в реакцію з кислотами і лужними розчинами (основу мармуру складає карбонат кальцію). У передпокій підійде полірований граніт. Він витримає механічні ушкодження, не вимагає особливого відходу. Але якщо прохідність Вашого передпокою невелика, то непогано послужить і полірований мармур за наявності брудозахисного покриття перед порогом і невеликого ворсового килимка усередині приміщення.

Для облицювання робочих поверхонь на кухні підійде полірований граніт. У ванній кімнаті підлога не має бути слизькою, а полірований граніт – дуже слизьке покриття, отже, тут потрібні інші види натурального каменю. Пористий і водопроникний неполірований мармур підійде для підлоги у ванні, оскільки вода легко вбирається і легко випаровується з нього. Для укладання природного каменю у ванній кімнаті рекомендується використовувати полімерний вологостійкий клей.

Вітальня і спальня. Для облицювання підлоги і стін в цих приміщеннях підійде граніт, мармур і інші види натурального каменю. Якщо Ви вирішили зробити підлогу з підігріванням, то краще використовувати мармур, оскільки він швидше прогрівається і краще віддає тепло.

Натуральний камінь в інтер’єрі будинків прекрасно поєднується з благородними матеріалами – склом, деревом, сталлю. У класичному інтер’єрі облицювання натуральним каменем підлоги або стін прекрасно гармонує з дерев’яною обстановкою. В інтер’єрі кантри камінь (найчастіше рельєфно оброблений, грубуватий) найлогічніше виглядатиме поряд з деревом натурального відтінку і натуральною шкірою, використаною в якості обробки меблів.

У будь-якому випадку, слід враховувати, що фанеровані природним каменем підлоги і стіни вже не можна буде сприймати як деякий нейтральний фон. Смислове і енергетичне навантаження, яке камінь вносить в інтер’єр, надзвичайно велике. Більше того, така популярна нині літотерапія (лікування каменями) заснована не стільки на звичайному терапевтичному ефекті (скептики в нього взагалі не вірять), скільки на психологічно благотворній дії природного матеріалу на організм людини.

Щоб якісно виконати укладання природного каменю всередині приміщення, треба враховувати багато тонкощів. Натуральний камінь – живий матеріал, кожна плитка якого має неповторний малюнок, а у строкатокольорових каменів іноді і трохи відрізняється від інших по тону. Попередня “суха” розкладка дуже важлива, оскільки дозволяє оптимально підігнати плити за кольором, подивитися, як стикуватимуться шви – особливо якщо планується створити складний малюнок з використанням бордюрів, фризів, або з природного каменю, різного за кольором або фактурі. Після плити маркірують, і починається процес укладання. Натуральний камінь краще всього укладати зі швами, які дозволяють коригувати зміщення ліній малюнка і забезпечують каменю сприятливе функціонування.

Виконуючи внутрішню обробку натуральним каменем, особливо світлим і пористим, для укладання плит слід використовувати професійні суміші, на яких вказано, для якої породи призначений цей склад. Після завершення укладання камінь додатково обробляється: очищається від забруднень спеціальними засобами, після чого на поверхню в якості захисного засобу наносяться спеціальні мастики і просочення-гідрофобізатори. Завершальний етап – обробка воском, який служить захистом природного каменю від подряпин, дрібних сколів і інших ушкоджень.