Онікс Iris Onyx

Iris Onyx

!!!Рекомендуем смотреть на цвет и структуру камня у нас в офисе, так как фотография искажает его. Перед приездом уточняйте, пожалуйста, наличие! => Контакты

Один з найцінніших природних каменів онікс також має звання одного з найстаріших кар'єрів Туреччини. Через рідкість і ціну онікс використовується тільки в обмеженій кількості. Він буває доступний як у формі плит, так і у вигляді мозаїки. Широку популярність цей вид каменю заслужив завдяки незрівнянному малюнку, який має приголомшливу образність і унікальність. Його візерунок повністю рухливий і складно вловити яку-небудь одноманітність. Також відмінні і його технічні властивості. Це міцний матеріал, який стійкий до дії вологи і довгостроковий в застосуванні.

Купити Онікс Iris Onyx в Києві

турецький онікс з прекрасним струмуючим візерунком, який приймає, то ясно-рожеві, то бежеві і коричневі відтінки. Такий матеріал красиво і природно прикрасить вашу кімнату, особливо ванну, яку прийнято декорувати приємними світлими тонами.
Шукаєте де купити Онікс Iris Onyx а також вироби з нього з ДОСТАВКОЮ по Києву? C радістю допоможемо Вам вирішити це питання! Щоб проконсультуватися у наших менеджерів телефонуйте – ☎(068) 015-01-93, або ж скористайтеся формою ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ.