Мармур Emperador Dark (Іспанія)

Emperador Dark Испания

!!!Рекомендуємо дивитися на колір та структуру каменю в офісі, оскільки фотографія спотворює його. Перед приїздом, будь ласка, уточнюйте наявність! => Контакти

Вищий сорт виробництва Іспанії. Полірований. Застосовується для зовнішнього та внутрішнього облицювання, а також для виробів із мармуру.

Порода: Мармур

Происхождение: Испания

Цвет: темно-коричневий з бежевими прожилками

Толщина: 20 мм / 30 мм

  Ваше имя: (обязательно)

  Ваш телефон: (обязательно)


  Мармур Emperador Dark (Іспанія)

  Коричневий іспанський мармур Emperador Dark (Імперадор Дарк) – один з найпопулярніших видів мармуру в СНД. У світі існує безліч родовищ коричневого мармуру, але найпопулярнішим і часто використовуваним мармуром коричневого кольору є мармур Dark Emperador (темний імператорський) іспанського походження. Цей мармур ніколи не вийде з моди, а тому завжди затребуваний на ринку. Його популярність в якості облицювального матеріалу з кожним днем тільки зростає. Більшість людей мають уявлення про мармур, як про білий камінь, але мармур має значно більше колірних варіацій. Одним з таких прикладів є іспанський мармур Emperador Dark. Мармур Emperador Dark іспанського походження має густе шоколадне забарвлення, місцями з’являються ледве помітні, безладно розташовані світлі прожилки кальциту. Класифікація мармуру, а відповідно і ціна мармуру Імперадор Дарк залежить від однорідності тону кольору, його щільності і кількості мінеральних включень.

  Фактура і колір мармуру Emperador Dark дозволяють широко використовувати його в найрізноманітніших інтер’єрних рішеннях. Мармур Emperador Dark з Іспанії прекрасно поєднується з іншими мармурами, особливо красиво виглядають контрасні рішення, поєднання темного і світлого.

  Теплий, шоколадний колір мармуру Emperador Dark (Іспанія) створює атмосферу комфорту і спокою, надає інтер’єру респектабельність і солідність. Коричневий мармур Імперадор Дарк використовується для виготовлення декоративних виробів, облицювання стін і обробки підлог.

  Купити мармур Emperador Dark (Іспанія) в Києві

  Шукаєте де купити іспанський мармур Emperador Dark (Іспанія) або також вироби з нього з ДОСТАВКОЮ по Києву? C радістю допоможемо Вам вирішити це питання! Щоб проконсультуватися у наших менеджерів телефонуйте – ☎(068) 015-01-93, або ж скористайтеся формою ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ.